Hedeflerinize Ulaşmanızı Sağlayan Hizmetler

Force Groups, iş birliği ortaklık yapısı sayesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürünlerin üretimi / temini, teklifi, anlaşmaları, gümrüklemesi ve nakliyesine kadar uzanan süreçte ve diğer pek çok aşamada yanınızda yer alarak inşaat, akaryakıt, kimyasal ürünler, tekstil, gıda, elektrik ve aydınlatma ürünleri, zemin döşeme karo ve mazgalları ile kent mobilyaları konusundaki ihtiyaçlarınıza cevap veren bir dizi hizmet sunar.

Bütün projelerin, sanki kendi ihtiyaçlarımız gibi büyük bir hassasiyet göstererek ele alınması gerektiğine inanıyoruz.

Üretim ve Ürün Temini alanında öne çıkan uzman bir şirket olarak, her türlü talebin karşılanması hizmetine aşinayız.

Hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmamız için aşağıdaki hizmetlerimize göz atın.

KİMYASAL & DEZENFEKTAN

Danışma ve Raporlama

Deneyimlerimizi bir araya getirmemiz ve ürün temini konusundaki birikimimiz sayesinde teklif, sevkiyat öncesi raporlama ve adınıza anlaşmalar yapma gibi aşamalar için ek fayda sunuyoruz.

Güvenlik Denetimleri

Force Groups’ un uyguladığı son derece sağlam güvenlik denetimleri sayesinde, ürün temin alanındaki her bir noktada doğru ürün ve sevkiyat temini sağlanayarak güvenliğinizi sağlıyoruz.

Sevkiyat Öncesi ve Teslim Süreci

Bütçe geliştirme sürecini etkin bir şekilde yönetiyor, zamanında veriler ve yöntem alternatifleri sunuyor, ürünlerin kullanılabilirliğini ve maliyetlerin uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. 

Teslimat ve Gümrükleme

Taşımayı güçlendirmeye yönelik önemli bir başka yöntem ise Gümrüklemesi ve yüklemesidir. Sevkiyat sürecini şekillendiriyor ve bütçenize uygun taşıma yöntemiyle dilerseniz adresinize kadar teslim ediyoruz.